Aktuality

zobrazuji aktuality 2125 z 25

Prezentace zkušeností s Future City Game v Evropě

Zajímá Vás, jak probíhá Future City Game v Evropě? Podívejte se na zprávy o realizacích her ve vybraných evropských zemích a městech, tak jak byly představeny na konferenci "Kreativní komunitní plánování".

»přečíst celou aktualitu

Blog konference Kreativní komunitní pánování

Navštivte blog konference "Kreativní komunitní plánování". Sdělte nám svůj názor. Diskutujte... Blog naleznete na adrese http://creativecities.britishcouncil.org/blog.

»přečíst celou aktualitu

V Plzni se uskutečnila mezinárodní konference o možnostech rozvoje evropských měst

Více než sto lidí ze 14 evropských zemí se zúčastnilo mezinárodní konference „Kreativní komunitní plánování“, která se konala od 5. do 7. 11. 2009 v Plzni. Podrobnosti naleznete v tiskové zprávě, kterou vydalo Centrum pro komunitní práci západní Čechy.

»přečíst celou aktualitu

O nás - Centrum pro komunitní práci západní Čechy

Přečtěte si profil organizace Centrum pro komunitní práci západní Čechy, která je manažerem projektu "Kreativní komunitní plánování - síť evropských občanů"! Zajímá Vás, kdo jsme a čím se zabýváme? Právě tyto informace naleznete v připojeném článku.

»přečíst celou aktualitu

Zúčastněte se konference „Kreativní komunitní plánování“

Ve dnech 5. - 7. 11. 2009 se v Plzni uskuteční mezinárodní konference „Kreativní komunitní plánování“ zaměřená na sdílení zkušeností v oblasti zapojování veřejnosti do plánování rozvoje měst. Jste srdečně zváni.

»přečíst celou aktualitu

poslat mail vytiskni
Centrum pro komunitní práci Program 'Evropa pro občany' British Counsil project Creative cities managed by British Concil www stránky města Plzeň Dodo is a dynamic, modern environmental organisation that avoids black-and-white views of the world. Centre for Local Economic Strategies

(c) 2009 www stránky Hanja.eu a ANTstudio.cz


Cenntrum pro komunitní práci, západní Čechy

Americká 29, 301 38 Plzeň

Česká republika

www.cpkp-zc.cz