Aktuality

zobrazuji aktuality 1120 z 25

Výstava a hlasování k Future City Game v Plzni

Celkem pětkrát proběhla Future City Game v Plzni jako součát příprav kandidatury města na titul Hlavní evropské město kultury 2015. Nápady, které z jednotlivých her vzešly, byly představeny na výstavě přístupné široké veřejnosti. Podrobnější informace o této akci naleznete v příloze.

»přečíst celou aktualitu

Film o Future City Game v Moskvě

Podívejte se na krátký film o realizaci Future City Game v Moskvě, který připravil British Council Rusko.

»přečíst celou aktualitu

Světovaření - vyhodnocení workshopu 7. 11. 2009

V rámci mezinárodní konference "Kreativní komunitní plánování", která se uskutečnila za podpory programu Evropa pro občany Evropské unie 5. - 7. listopadu 2009 v Plzni, proběhl kreativní workshop zaměřený na možnosti využití areálu bývalého pivovaru Světovar. Vyhodnocení workshopu naleznete v příloze tohoto článku.

»přečíst celou aktualitu

Shrnutí workshopů ve čtvrtek 5.11.2009

Ve čtvrtek 5. 11. 2009 proběhly jako součást programu mezinárodní konference Kreativní komunitní plánování workshopy zaměřené na diskusi nad problémy a výzvami současných měst a možnostmi uplatnění komunitního plánování, zejména pak metody Future City Game, při jejich identifikaci a řešení. Shrnutí těchto workshopů naleznete v příloze.

»přečíst celou aktualitu

Prohlédněte si prezentace z konference Kreativní komunitní plánování

V příloze tohoto článku naleznete prezentace představené na konferenci „Kreativní komunitní plánování“, která se konala 5. – 7. listopadu 2009 v Plzni.

»přečíst celou aktualitu

Přihlaste se k odběru e-mailového měsíčníku Creative Cities Email Newsletter

Zajímavá Vás, co děje nového v projektu Creative Cities, který zaštiťuje British Council a v jehož rámci vznikla metoda Future City Game? Chcete být pravidelně informováni o zajímavých článcích věnovaných udržitelnému rozvoji, kreativitě a inovacím ve městech? Přihlaste se k odběru e-mailového měsíčníku „Creative Cities Email Newsletter”…

»přečíst celou aktualitu

Shrnutí workshopu pro Gamemastery

V příloze článku naleznete shrnutí workshopu pro tzv. Gamemastery - facilitátory Future City Game. Worshop proběhl 6. listopadu v rámci mezinárodní konference Kreativní komunitní plánování, která se konala v Plzni. Shrnutí zpracoval Neil McInroy z Centra pro lokální ekonomické strategie (CLES) z Velké Británie.

»přečíst celou aktualitu

Fotografie z exkurze do areálu Světovar

Prohlédněte si fotografie z exkurze do areálu Světovar a z kreativních workshopů, které proběhly v rámci konference Kreativní komunitní plánování 5. - 7. listopadu 2009 v Plzni. Autorem snímků je Jan Dienstbier.

»přečíst celou aktualitu

Fotografie z konference Kreativní komunitní plánování

Prohlédněte si fotografie z prvních dvou dnů konference Kreativní komunitní plánování, která proběhla 5. - 7. listopadu 2009 v Plzni. Autorem snímků je Jan Dienstbier.

»přečíst celou aktualitu

Zhodnocení konference Kreativní komunitní plánování

Jak byla účastníky ohodnocena konference Kreativní komunitní plánování? Splnila jejich očekávání a považují ji za kvalitní? Právě tyto informace naleznete v tomto článku...

»přečíst celou aktualitu

poslat mail vytiskni
Centrum pro komunitní práci Program 'Evropa pro občany' British Counsil project Creative cities managed by British Concil www stránky města Plzeň Dodo is a dynamic, modern environmental organisation that avoids black-and-white views of the world. Centre for Local Economic Strategies

(c) 2009 www stránky Hanja.eu a ANTstudio.cz


Cenntrum pro komunitní práci, západní Čechy

Americká 29, 301 38 Plzeň

Česká republika

www.cpkp-zc.cz