Konference
Konference
Konference
Konference
Konference

Konference

Ve dnech 5. - 7. listopadu 2009 proběhla v Plzni mezinárodní konference „Kreativní komunitní plánování“, která byla zaměřena na sdílení zkušeností se zapojováním veřejnosti do plánování rozvoje měst a s využíváním metody Future City Game (Hra Město Budoucnosti).

Na konferenci se zaregistrovalo více než 100 účastníků ze 14 zemí - z České republiky, Dánska, Estonska, Finska, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Polska, Ruska, Slovenska, Slovinska, Švédska, Ukrajiny, Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.

Podrobný program konference a seznam účastníků naleznete v příloze.

Na tuto stránku budeme postupně přidávat ohlasy konference - tiskové zprávy, zhodnocení  konference účastníky, shrnutí workshopů, fotografie apod. Sledujte prosím odkazy níže. (Seřazeno od nejnovějšího příspěvku po nejstarší.)

Konference byla součástí projektu „Creative Community Planning – European Citizen Network“, který je financován z programu „Evropa pro občany“ Evropské unie. Partnery projektu jsou CLES - Centre for Local Economic Strategies (UK) a Dodo ry (Finsko).

Kontatní osoba:

Alena Lehmannová
Centrum pro komunitní práci západní Čechy
e-mail: alena.lehmannova@cpkp.cz
GSM: +420 775 764 413


KE STAŽENÍ

poslat mail vytiskni
Centrum pro komunitní práci Program 'Evropa pro občany' British Counsil project Creative cities managed by British Concil www stránky města Plzeň Dodo is a dynamic, modern environmental organisation that avoids black-and-white views of the world. Centre for Local Economic Strategies

(c) 2009 www stránky Hanja.eu a ANTstudio.cz


Cenntrum pro komunitní práci, západní Čechy

Americká 29, 301 38 Plzeň

Česká republika

www.cpkp-zc.cz