English

Výzva Intersekce Pražského Quadriennale pro předkládání uměleckých projektů

vydáno: 30.11.2010

Výzva Intersekce Pražského Quadriennale pro předkládání uměleckých projektů zaměřených na veřejný prostor

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru a občanské sdružení Čtyři dny vyhlašují výzvu pro předkládání uměleckých projektů zaměřených na veřejný prostor hlavního města Prahy.

 

Výzva je určena především pro projekty intenzivně pracující s  místem a reagující na architekturu, scénografii a design veřejného prostoru. Výzva se týká oblasti divadla, tance a výtvarného umění. Projektem může být site specific akce, umělecká intervence, improvizace, instalace, výtvarné dílo, performance, happening, divadelní či taneční představení apod. Lze přihlásit již existující představení, projekt, dílo či akci, přednost však budou mít projekty připravené přímo pro dané místo.

 

Projekt může být jednorázový, neopakující se a musí být realizovaný ve dnech konání Pražského Quadriennale od 16. do 26. června 2011 ve vymezeném prostoru (Praha – ulice, náměstí, nábřeží, zelené plochy: piazzetta Národního divadla, Národní třída, Smetanovo nábřeží, Karlova ulice, Na Perštýně, Husova ulice, okolí Divadelní akademie múzických umění atd.).

 

Mezi vybrané projekty bude rozděleno celkem 100.000 Kč, určených na jejich realizaci.

 

Termín odevzdání projektů: 15. 12. 2010

Obsah projektu: podrobný popis projektu, vybrané místo, životopis, přehled realizovaných projektů předkladatele

 

Způsob odevzdání projektu: e-mailem

 

Adresa k zaslání projektů, dotazy a bližší informace: denisa.vaclavova@pq.cz

www.intersection.cz
www.pq.cz

»zpět na přehled aktualit

poslat mail vytiskni
Centrum pro komunitní práci Program 'Evropa pro občany' British Counsil project Creative cities managed by British Concil www stránky města Plzeň Dodo is a dynamic, modern environmental organisation that avoids black-and-white views of the world. Centre for Local Economic Strategies

(c) 2009 www stránky Hanja.eu a ANTstudio.cz


Cenntrum pro komunitní práci, západní Čechy

Americká 29, 301 38 Plzeň

Česká republika

www.cpkp-zc.cz